Hizmetlerimiz

 

Sanal Sunucu Hizmetleri

Yüksek performanslı sanal sunucularımız.

10GBPS Hat

Geniş hat havuzumuzda ana omurgamıza Juniper 4400 Serisi switch ile bağlanarak darboğaza girmeden rahatlıkla web sitenizi 

Sunucularımız DELL Poweredge Serisi, Disklerimiz Samsung 850 PRO SSD ve 15K SAS ile birlikte sizlere en iyi hizmeti vermeyi Farklı bir firmada bulunan sanal sunucularınıza ait içerikleri ücretsiz olarak taşımaktayız.Sunucu Çözümleri, Mucbir sebepler hariç %99 uptime garantisi vermektedir

VPS ile VDS Sanal Sunucu Arasındaki Fark 

VPS sunucular ile VDS sunucular arasındaki temel fark sanallaştırma yöntemidir. VPS sunucular yazılımsal olarak sanallaştırılırlar ve sunucu üzerindeki tüm sanal sunucular ana sistemin işletim sistemine bağlı çalışır. VDS sunucularda ise sanallaştırma işlemi donanım katmanında yapılmaktadır. Bu nedenle VDS sunucularda istediğiniz her türlü işletim sistemini kullanabilirken, VPS sunucularda ana işletim sisteminin izin verdiği ölçüde kurulum yapabilirsiniz.

Ekstra olarak yedekleme hizmeti sunulmaktadır. Bunun için satış temsilcilerimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Normal olarak yedekleme sorumluluğu müşterimize aittir.

Kaynak Artırımı Nasıl Yapılır ?

VDS sanal sunucularda sadece işlemci ya da ram kapasitesi arttırılamamaktadır. İşlemci ya da ram yetmemesi gibi durumlarda bir üst pakete geçiş yapmanız gerekmektedir. SSD VDS sunucularımızda disk yapısı kurulum sırasında LVM yapısı ile kurulur. Bu nedenle bir üst pakete geçiş yapmadan sadece disk kapasitenizi arttırabilirsiniz.

Abonelik

Son gelişmelerden haberdar olun.